Monterzy izolacji przemysłowych i warsztatowcy-Finlandia

Dodane Środa, 24 Listopada 2021, 12:16:04, ID ogłoszenia: 56139
Do negocjacji
tel. 0048... Pokaż
  • Kategoria: Praca fizyczna
  • Lokalizacja: Zielona Góra
  • Wyświetleń: 1

Opis ogłoszenia

Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa EXPATEAM (nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 4577) funkcjonuje od 2006r. na rynku krajowym i rynkach europejskich.

Aktualnie poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w Finlandii przy montażu izolacji przemysłowych, jako:

monterzy oraz warsztatowcy

Miejsce pracy: Finlandia, okolice Helsinek

Obowiązki:

Praca na obiektach przemysłowych typu rafinerie, elektrownie, biogazownie itp.
Montaż oraz demontaż izolacji termicznej na urządzeniach przemysłowych i rurociągach itp., a także prefabrykacja elementów na warsztacie

Wymagania:

Min. rok doświadczenia w pracy związanej z izolacją przemysłową
Rzetelność, zaangażowanie, dyspozycyjność
Umiejętność pracy w zespole
Karta Bezpieczeństwa pracy (työturvallisuuskortti)/ VCA/ SSG lub podobne szkolenie w zakresie BHP - mile widziana, ale nie jest to warunek konieczny. W przypadku braku ww. szkolenia pracodawca organizuje i pokrywa koszty kursu. VCA system zarządzania bezpieczeństwem pracy w krajach skandynawskich, Holandii, Belgii. Niemczech, Austrii, Szwajcarii.

Oferujemy:

Zatrudnienie na fińską umowę o pracę
Wynagrodzenie ok 700 euro tygodniowo
Praca 40 – 70 godz. tygodniowo
Zakwaterowanie zapewnia pracodawca
Przyjazd do Finlandii organizuje pracodawca


Zainteresowane osoby prosimy o:

Przesyłanie CV wraz ze zdjęciem drogą elektroniczną lub kontakt telefoniczny +48 570 212 654 od pon.-pt., w godzinach 8:00 – 16:00

Wypełnienie klauzuli pod adresem www.expateam.com/index.php?pid=62

W treści dokumentów aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Międzynarodową Spółdzielnię Usługową EXPATEAM z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 51A w Zgorzelcu oraz przez powiązane z nią podmioty dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U z 2002 r Nr 101 póź 926 z póź zm.) Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa EXPATEAM z siedzibą przy ul Armii Krajowej 51A w Zgorzelcu. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Zielona Góra Dolnośląskie