Masaż Erotyczny w profesjonalnym salonie "Tantra"

Data dodania: 09 marzec 2018Ogłoszenie: 12123
Masaż Erotyczny w profesjonalnym salonie
  • Masaż Erotyczny w profesjonalnym salonie

Serdecznie zapraszamy na zmysłowy masaż!
Zrób znajomemu oryginalny prezent i kup voucher na masaż erotyczny! Więcej informacji pod numerem telefonu lub na naszej stronie internetowej.

Salon masażu "Tantra" zaprasza na niezapomniane chwile u boku młodych i pięknych masażystek z dużym doświadczeniem. Specjalizujemy się w tantrycznych masażach erotycznych, które masażystki wykonują całym nagim ciałem w blasku płomieni świec i przy relaksującej muzyce. Masażystka pracuje piersiami, brzuszkiem, udami, pupą, i dłońmi. Po masażu można wziąć kąpiel z masażystką, która pomoże Ci obmyć się z oliwki.

Masaże wykonywane są w profesjonalnym salonie. Nasze gabinety są kameralnie urządzone i wyposażone w najlepsze materace do masażu. Pamiętaj, że tylko w naszej firmie zaznasz prawdziwego masażu erotycznego u licencjonowanych masażystek.

Zapewniamy 100% dyskrecji. Nasz salon masażu znajduje się w cichym i odosobnionym miejscu niedaleko galerii Focus Mall. Posiadamy własne miejsca parkingowe.

Cennik:

Erotyczny Masaż Tantryczny (wersja pełna) - 180zł 70 minut.
(wersja skrócona) - 150zł 50 minut
(wersja krótka) - 120zł 35minut
(dwie masażystki) - 350zł 70 minut

Masaż Lomi-Lomi Nui - 120zł 50 minut.
Masaż relaksacyjny Lomi-Lomi wykonywany przedramionami. Masażystka masuje w bieliźnie w blasku płomieni świec oraz przy relaksacyjnej muzyce na stole do masażu.

W naszym salonie masażu erotycznego pracują obecnie cztery urocze i młode masażystki (2 na jednej zmianie)!

Nasze dyplomowane masażystki wykonują również masaże klasyczne.

Nie świadczymy usług seksualnych! Oferujemy profesjonalny masaż erotyczny, w prawdziwym salonie masażu, który jest wykonywany przez dyplomowaną masażystkę. Jest to bardzo ekskluzywna i erotyczna usługa, dla najbardziej wymagających klientów.

Nie odbieramy numerów zastrzeżonych i prywatnych. Jeśli więc nie odbieramy od Ciebie telefonu, może to oznaczać, że masz zastrzeżony numer.

Na masaż prosimy umawiać się telefonicznie. Najlepiej dzwonić rano, by zająć wygodny dla Państwa termin. Prosimy o informację jaki masaż Cię interesuje, podczas umawiania terminu. Jeśli umówiłeś się na masaż a z jakiegoś powodu Cię nie będzie, to bardzo prosimy o poinformowanie nas o tym! W przeciwnym razie, kolejny raz możesz nie zostać przyjęty!

Odwiedź naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej!

Zapraszamy!

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 730... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 3 )
Cena 120zł
Kategoria: Towarzyskie
Typ oferty: Towarzyskie
Lokalizacja: Zielona Góra
Wyświetleń: 4668

Najczęściej oglądane:


Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 ZielonaGóralokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.