kasjer - sprzedawca

Data dodania: 07 maj 2014Ogłoszenie: 240
  • kasjer - sprzedawca - zdjęcia

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, firmy z branży spożywczej, poszukujemy osoby na stanowisko:
kasjer-sprzedawca

Zakres obowiązków:

- pomoc w zatowarowaniu marketu
- pomoc w obsłudze klientów
- prace porządkowe

Oczekiwania:

- aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
- dyspozycyjność i odpowiedzialność
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- mile widziane oświadczenie o niepełnosprawności

Oferta:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość zdobycia doświadczenia

Dziękujemy za wszystkie aplikacje.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 957... Pokaż