Hostessa

Data dodania: 23 lipiec 2014Ogłoszenie: 461
Hostessa
 • Hostessa - zdjęcia
 • Hostessa zdjecie 2
 • Hostessa - zdjecie 3
 • Hostessa zdjecie 4
 • Hostessa zdjecie 5
 • Hostessa zdjecie 6
 • Hostessa zdjecie 7

Jeżeli znasz podstawy języka angielskiego bądź włoskiego, chcesz połączyć pracę z rozrywką oferujemy Ci pracę we Włoszech (także dla studentek na dorobienie się szybkich pieniędzy w okresie letnim, wolnym od nauki) z zakwaterowaniem!
WARUNKI PRACY: Praca w klubach nocnych. Zadaniem Hostessy klubowej jest rozmowa z klientami, zachęcanie gości do zakupu produktów znajdujących się na terenie lokalu.
OBOWIĄZKI: Hostessa klubowa to dziewczyna o miłej aparycji ,której zadaniem będzie dotrzymywanie towarzystwa gościom odwiedzającym dany klub poprzez: witanie gości, prowadzenie z nimi rozmowy, konsumowanie zamówionych przez Was napoi oraz dań serwowanych w lokalu, zachęcanie do zakupu produktów serwowanych na terenie lokalu
wymagana jest odpowiednia, elegancka sukienka (jeansy, koszulki bawełniane, niechlujne swetry i niechlujna odzież są niedozwolone).
WYNAGRODZENIE: Za pracę Hostessa klubowa otrzymuje wynagrodzenie w wysokości 50 euro netto podstawy za dzień pracy plus prowizja od efektów sprzedaży (ok. 10-20 euro, zdarza się więcej). Wynagrodzenie wypłacane jest w systemie co 15 dni ! Zainteresowanych prosimy o składanie ofert ze zdjęciem na adres mailowy: hostessa-italia@wp.pl

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: ... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 1 )

Cena za darmo
Kategoria: Dam pracę
Typ oferty: Obsługa klienta
Lokalizacja: Zielona Góra
Wyświetleń: 1284

Najczęściej oglądane:


Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 ZielonaGóralokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.